baner reklamowy ETLOG - Profesjonalne etykiety logistyczne w standardzie GS1 Sprawdź sam
Baner reklamowy - Za kulisami dostawy pewnej przesyłki... Pierwsze tak szczegółowe badanie procesu dostawy kurierskiej. Przeczytaj
Baner reklamowy Łukasiewicz - Poznański Instytut Technologiczny - Weryfikacja kodów i etykiet logistycznych. Sprawdź

DPD w Rosji nadal rośnie

Firma DPD otworzyła nowy oddział w Belgorodzie w Rosji. To 32. oddział DPD w tym kraju.

By wzmocnić swoją obecność w środkowej części Rosji, DPD otworzyło nowy oddział w Belgorodzie. To 350-tysięczne miasto leży na skrzyżowaniu głównych tras prowadzących z północy na południe i ze wschodu na zachód Rosji. Dziennie w belgorodzkim oddziale o powierzchni 520m kw. może być obsłużonych 5 tysięcy paczek.

Klienci w Belgorodzie będą wkrótce mogli także korzystać z usługi doręczenia do godz. 13:00, która została wprowadzona w całym kraju pod koniec ubiegłego roku.