Baner reklamowy - Za kulisami dostawy pewnej przesyłki... Pierwsze tak szczegółowe badanie procesu dostawy kurierskiej. Przeczytaj
Baner reklamowy Łukasiewicz - Poznański Instytut Technologiczny - Weryfikacja kodów i etykiet logistycznych. Sprawdź
baner reklamowy ETLOG - Profesjonalne etykiety logistyczne w standardzie GS1 Sprawdź sam

V Międzynarodowe Forum Producentów i Dystrybutorów Artykułów Gospodarstwa Domowego w Europie

Rodzaj wydarzenia: konferencja

Data rozpoczęcia: 2017-05-16

Data zakończenia: 2017-05-17

Miejsce konferencji:
Łódź

Organizator:
Müller – Die lila Logistik Polska; Bluevine Consulting

Forum Producentów Artykułów Gospodarstwa Domowego to projekt zainicjowany w 2013 roku przez firmę Müller – Die lila Logistik Polska.

W dniach 16-17 maja 2017 r. przedstawiciele producentów, dystrybutorów oraz ekspertów AGD spotkają się na V Międzynarodowym Forum Producentów i Dystrybutorów Artykułów Gospodarstwa Domowego w Europie, corocznej konferencji poświęconej przyszłości tego sektora w Polsce i na świecie.
Tegoroczna edycja Forum będzie poświęcona przede wszystkim budowaniu pozytywnego wizerunku polskiej branży AGD zarówno w Polsce jak i na arenie międzynarodowej.  Wydarzenie odbędzie się we współpracy z Łódzką Specjalną Strefą Ekonomiczną, która wspiera rozwój tej branży w Polsce.

Więcej informacji jest dostępnych na stronie www konferencji.